ZASTĘPSTWA

11.03.2020 (środa)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Muszyńska Anna 1TRŻ|t.rolnik Produkcja roślinna - Uczniowie przychodzą później Dyżur: 1 piętro 1 zmiana p. A. Ossowska
2 Muszyńska Anna 3TRO|tech rol Produkcja roślinna biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
3 Muszyńska Anna 1TRŻ|t.rolnik Produkcja roślinna biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
4 - 8 Muszyńska Anna 3TRO|gr. I Pracownia produkcji rolniczej 102 Werda Katarzyna  

10 marca 2020r (wtorek)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Gierczak Małgorzata 1THR Wychowanie do życia w rodzinie 209 Stupnicka Wioleta  
4 1THR|t.rolnik rozszerzona biologia 209 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
2

Jankiewicz-Kotomska Wioletta

dyżur II piętro I zmiana (10:25-10:35)

p. M. Obrocka

1TRH Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
3 1TRI Wychowanie fizyczne 208 Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
4 1TRŻ Język polski 25 Wester Małgorzata  
6 1TRI Zajęcia z wychowawcą 105 Błachaniec Mariusz  
4 Kowalska Katarzyna 1TRI Wychowanie do życia w rodzinie 23 Stupnicka Wioleta  
5 1TRŻ Wychowanie do życia w rodzinie 23 Stupnicka Wioleta  
6 1TRH Wychowanie do życia w rodzinie 23 Stupnicka Wioleta  
2 Werda Katarzyna 1THR|t.rolnik Produkcja zwierzęca 208 Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
3 1TRŻ|t.rolnik Wychowanie fizyczne sg Gralak Arkadiusz  
3

Zatoński Marcin

dyżur teren szkoły ((10:25-10:35)

p. A. Sadko

1TRŻ|t.żywiugas Wychowanie fizyczne sg Gralak Arkadiusz  
4 1BS Wychowanie fizyczne 208 Jakubiel Elżbieta  
5 2THŻ|t.żywiugas Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii 209 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
6 1BS|BSG Podstawy techniki rolniczej ---   uczniowie zwolnieni do domu
6 1BS|BSP Religia 209 Pabian Władysław z 7gl

9 marca 2020r (poniedziałek)

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Gierczak Małgorzata 1THR|t.hotel Geografia 26 Zygmunt Dorota za klasę II TH
3 1THR|t.hotel Geografia 26 Zygmunt Dorota za kl. II TH
4 1THR|t.hotel Matematyka 112 Stykowski Stanisław  
5 1TRŻ|t.żywiugas Wychowanie fizyczne sg Błachaniec Mariusz  
3 Jaśniewska Elżbieta 4TŻ Język polski 114 Idkowiak Sylwia za kl. III THŻ
3

Muszyńska Anna

dyżur I piętro

II zmiana

p. S. Stykowski

2TRO|t.rolnik Produkcja roślinna 208 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
4 1THR|t.rolnik Matematyka 112 Stykowski Stanisław  
5 1THR|t.rolnik Geografia 26 Zygmunt Dorota za kl. II TH
6 3TRO|tech rol Produkcja zwierzęca 208 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
7 2TRO|t.rolnik Wychowanie fizyczne sg Błachaniec Mariusz za kl. III THŻ
2 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
3 1TRŻ|t.żywiugas WDŻ 105 Stupnicka Wioleta  
4 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki 109 Obrocka Monika  
5 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 109 Obrocka Monika  
7 1TRŻ Zajęcia z wychowawcą --- ------------------- Uczniowie zwolnieni do domu
1

Warcholińska Jolanta

4TŻ Organizacja produkcji gastronomicznej --- -------- uczniowie przychodzą na 2 gl
2 1BS|BSG Historia 23 Kowalska Katarzyna za kl. III THŻ
4 1TRH|t.hotel Język angielski 107 Jankowiak Marcin za kl. III THŻ
7 1TRH Język polski 114 Idkowiak Sylwia  
1

Werda Katarzyna

dyżur parter

I zmiana

p. A. Ossowska

3TRO|tech rol Produkcja zwierzęca --- ------------  
2 2TRO|t.rolnik Produkcja zwierzęca 208 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
3 1TRŻ|t.rolnik WDŻ 105 Stupnicka Wioleta  
4 2TRO|t.rolnik Język angieslki --- Ossowska Agnieszka za kl. III THŻ
1 Wieczorek Agnieszka 1TRH|t.hotel Pracownia organizacji pracy w hotelarstwie --- ------- uczniowie przychodzą na 2gl
2 1TRH|t.hotel Matematyka 112 Stykowski Stanisław  
3 1TRH|t.hotel Matematyka 112 Stykowski Stanisław  
5 1THR|t.hotel Geografia 26 Zygmunt Dorota za kl. III TH

27.02.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później  
2 Błachaniec Mariusz 4THO|DZ Wychowanie fizyczne Stachowicz Milena  
3 Błachaniec Mariusz 2THŻ|DZ Wychowanie do życia w rodzinie 112 Stupnicka Wioleta  
4 Błachaniec Mariusz 2TRO|CH Wychowanie do życia w rodzinie 112 Stupnicka Wioleta  
5 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Edukacja dla bezpieczeństwa 111 Sadko Andrzej  
6 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Wychowanie fizyczne 23 Zastępstwo p. K. Kowalska - historia z 1 gl (złączenie grup)
7 Błachaniec Mariusz 3THŻ|DZ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
8 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później  
3 Gralak Arkadiusz 2THŻ|CH Wychowanie do życia w rodzinie 102 Stupnicka Wioleta  
4 Gralak Arkadiusz 2TRO|DZ Wychowanie do życia w rodzinie 102 Stupnicka Wioleta  
5 Gralak Arkadiusz 4TŻ Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
6 Gralak Arkadiusz 4TŻ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
7 Gralak Arkadiusz 3THŻ|CH Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
8 Gralak Arkadiusz 4TR Wychowanie fizyczne sg Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Muszyńska Anna 2TRO|t.rolnik Produkcja roślinna - Uczniowie przychodzą później  
3 - 8 Muszyńska Anna 1THR|t.rolnik Pracownia produkcji rolniczej - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 - 3 Pilska Kamilla 2TRO|tech org rekl Pracownia marketingu - Uczniowie przychodzą później  
5 Pilska Kamilla 1TRI|t.reklamy Strategia w reklamie 105 Zastępstwo

p. D. Sobocińska - j.

angielski w reklamie, z 8 gl. w piątek 28.02.2020

6 Pilska Kamilla 1TRI|t.reklamy Kreacja w reklamie biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
7 Pilska Kamilla 4TR|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pilska Kamilla 3TRO|tech org rekl Pracownia kampanii reklamowej - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 - 2 Warcholińska Jolanta 4TŻ Pracownia planowania żywienia i produkcji gastronomicznej - Uczniowie przychodzą później  
3 Warcholińska Jolanta 1BS|BSG Chemia - Uczniowie przychodzą później  
4 - 5 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. II Pracownia hotelarska 108 Tomaś Alicja  
6 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. II Pracownia hotelarska 110 Ossowska Agnieszka opieka nad grupą
3 - 7 Werda Katarzyna 1TRŻ|t.rolnik Pracownia produkcji rolniczej - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Wieczorek Agnieszka 1THR|t.hotel Podstawy hotelarstwa - Uczniowie przychodzą później  
2 Wieczorek Agnieszka 1TRH|t.hotel Podstawy hotelarstwa biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
3 Wieczorek Agnieszka 1TRH|t.hotel Podstawy hotelarstwa biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
4 Wieczorek Agnieszka 3THŻ|gr. I Pracownia hotelarska 108 Tomaś Alicja  
5 Wieczorek Agnieszka 3THŻ|gr. I Pracownia hotelarska 108 Tomaś Alicja  
6 Wieczorek Agnieszka 3THŻ|gr. I Pracownia hotelarska 105 Obrocka Monika opieka nad grupą

26.02.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 - 4 Gierczak Małgorzata 3THŻ|t.żywiugas Pracownia gastronomiczna - Uczniowie przychodzą później  
5 Gierczak Małgorzata 3THŻ|t.żywiugas Pracownia gastronomiczna 3i Okienko dla uczniów p. A. Gralak – w-f, z 8. gl
7 Gierczak Małgorzata 1THR Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
4 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. I Pracownia obsługi informatycznej 4i Jakubiec Małgorzata  
5 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. I Pracownia obsługi informatycznej 4i Jakubiec Małgorzata  
6 - 7 Warcholińska Jolanta 4TŻ Pracownia obsługi klienta 4i Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Wieczorek Agnieszka 1TRH|t.hotel Wychowanie fizyczne sg Stachowicz Milena  
6 Wieczorek Agnieszka 3THŻ Zajęcia z wychowawcą 6i Zastępstwo p. W. Pabian - religia, z 7 gl.
1 Włudarczyk Wiesław 1BS Przepisy ruchu drogowego 105 Zastępstwo p. A. Gralak - zw, z 7 gl.
2 Włudarczyk Wiesław 3BS Wychowanie do życia w rodzinie 23 Stupnicka Wioleta Dyżur: teren szkoły 1 zmiana: p. M. Jankowiak
3 Włudarczyk Wiesław 3TRO|tech rol Technika w rolnictwie biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
2 Zatoński Marcin 1BS|BSG Bezpieczeństwo i higiena pracy 111 Zastępstwo p. W. Pabian - religia, z 6 gl. w piątek 28.02.2020
2 Zatoński Marcin 1BS|BSP Religia 111 Pabian Władysław  

7.02.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala    
1 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne   Uczniowie przychodzą później  
2 Błachaniec Mariusz 3THŻ|DZ Wychowanie fizyczne biblioteka Zychowicz Dorota zajęcia w bibliotece
3 Błachaniec Mariusz 3TRO|DZ Wychowanie fizyczne   Gralak Arkadiusz  
4 Błachaniec Mariusz 2THŻ|DZ Wychowanie fizyczne   Gralak Arkadiusz  
5 Błachaniec Mariusz 2TRO|CH Wychowanie fizyczne   Gralak Arkadiusz  
6 Błachaniec Mariusz 3THŻ|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
2 - 5 Ćmikiewicz Robert 3BS|gr. 2 Obsługa techn. …   Horżaniecki Zbigniew  
6 Ćmikiewicz Robert 3BS|gr. 2 Obsługa techn. … - Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Idkowiak Sylwia 1TRŻ Język polski 111 Zastępstwo p. A. Sadko - edb, z 5 gl.
5 Idkowiak Sylwia 1BS|BSP Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Idkowiak Sylwia 3TRO Język polski 114 Zastępstwo p. W. Pabian - religia, z 8 gl.
7 Idkowiak Sylwia 3TRO Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Pilska Kamilla 1TRH|t.reklamy Strategia w reklamie 114 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
5 Pilska Kamilla 1TRH|t.reklamy Strategia w reklamie 114 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
6 Pilska Kamilla 1TRI|t.reklamy Kreacja w reklamie - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Pilska Kamilla 1TRI|t.reklamy Strategia w reklamie - Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Sobocińska Daniela 1BS|BSP Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. pA Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
2 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kA Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
3 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kA Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
5 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. zaw Język angielski zaw. 107 Jankowiak Marcin  
1 Włudarczyk Wiesław 3BS|gr. 1 Maszyny rolnicze ws Zastępstwo p. Z. Horżaniecki - zaj.prakt. z 6 gl.
1 Włudarczyk Wiesław 3BS|gr. 2 Obsługa techn. … ws Horżaniecki Zbigniew  
2 Włudarczyk Wiesław 1BS|BSG Podstawy rolnictwa 111 Sadko Andrzej opieka nad grupą
2 Włudarczyk Wiesław 1BS|BSP Podstawy rolnictwa 111 Zastępstwo p. A. Sadko - edb, z 4 gl.
3 Włudarczyk Wiesław 2TRO|t.rolnik Technika w rolnictwie biblioteka Zychowicz Dorota zajęcia w bibliotece

05.02.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 Błachaniec Mariusz 2THŻ|DZ Matematyka 114 Paluch Aneta  
4 Błachaniec Mariusz 2TRO|CH Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
5 Błachaniec Mariusz 1TRI Zajęcia z wychowawcą biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
7 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 2 Wychowanie fizyczne 114 Sobocińska Daniela opieka nad grupą
8 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 - 5 Gierczak Małgorzata 3THŻ|t.żywiugas Pracownia gastronomiczna - Uczniowie przychodzą później  
7 Gierczak Małgorzata 1THR Biologia biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
2 Gralak Arkadiusz 4TR Wychowanie fizyczne biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
3 Gralak Arkadiusz 2THŻ|CH Matematyka 114 Paluch Aneta  
4 Gralak Arkadiusz 2TRO|DZ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
6 Gralak Arkadiusz 1BS Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Gralak Arkadiusz 3THŻ|CH Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Idkowiak Sylwia 1TRŻ Język polski - Uczniowie przychodzą później Dyżur: 1 piętro 2 zmiana p. S. Stykowski
2 Idkowiak Sylwia 1TRŻ Język polski 114 Sobocińska Daniela  
3 Idkowiak Sylwia 4THO Historia i społeczeństwo 23 Kowalska Katarzyna  
5 Idkowiak Sylwia 4THO|tech hotel Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Idkowiak Sylwia 4THO|tech org rekl Język polski 112 Zastępstwo p. S. Stykowski -matematyka, z 7 gl.
6 Idkowiak Sylwia 4THO Język polski 114 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Ossowska Agnieszka 2TRO|j. ang. k. A Język angielski 110 Uczniowie przychodzą później  
3 Ossowska Agnieszka 2TRO|j. ang. k. A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
4 - 5 Ossowska Agnieszka 4TŻ|gr. 1 Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Ossowska Agnieszka 1TRŻ|j.ang.pocz. A Język angielski - Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Pilska Kamilla 1TRH|t.reklamy Kreacja w reklamie 114 Stachowicz Milena opieka nad grupą
5 Pilska Kamilla 4TR|j. niem. k A Język angielski 107 Jankowiak Marcin Dyżur: 2 piętro od 12.20 p. R. Horżaniecki
6 Pilska Kamilla 4TR Zajęcia z wychowawcą 206 Zastępstwo p. A. Paluch - matematyka, z 7 gl.
7 Pilska Kamilla 1TRH|t.reklamy Kreacja w reklamie 26 Zastępstwo p. M. Stachowicz - w-f, z 8 gl.
1 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
2 Tomaś Alicja 3TRO|gr. 2 Język niemiecki zaw. 108 Jankowiak Marcin  
3 Tomaś Alicja 1TRŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna 105 Muszyńska Anna opieka nad grupą
4 - 5 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. zaw. język niemiecki zawodowy - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Warcholińska Jolanta 4TŻ Chemia - Uczniowie przychodzą później  
2 - 3 Warcholińska Jolanta 3THŻ|t.hotel Obsługa konsumenta 4i Uczniowie przychodzą później  
4 - 5 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. I Pracownia obsługi konsumenta 4i Uczniowie przychodzą później  
6 - 7 Warcholińska Jolanta 4TŻ Pracownia obsługi klienta 4i Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Włudarczyk Wiesław 1BS Przepisy ruchu drogowego ws Uczniowie przychodzą później Dyżur: teren szkoły 1 zmiana p. M. Jankowiak
2 Włudarczyk Wiesław 3BS|gr. 1 Maszyny rolnicze ws Zastępstwo Zajęcia praktyczne - z 7 gl.
2 Włudarczyk Wiesław 3BS|gr. 2 Obsługa techn. ws Baryła Henryk  
3 Włudarczyk Wiesław 3TRO|tech rol Technika w rolnictwie biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece


04.02.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Idkowiak Sylwia 3TRO Język polski - Uczniowie przychodzą później  
2 Idkowiak Sylwia 4THO Język polski biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
3 Idkowiak Sylwia 1TRH Wiedza o kulturze 114 Sobocińska Daniela  
4 Idkowiak Sylwia 3THŻ|t.hotel Chemia 4i Warcholińska Jolanta  
4 Idkowiak Sylwia 3THŻ|t.żywiugas Język polski 4i Zastępstwo p. J. Warcholińska chemia z 8 gl.
6 Idkowiak Sylwia 4THO Matematyka 114 Paluch Aneta  
7 Idkowiak Sylwia 3BS Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Pilska Kamilla 4TR|j. niem. kont A Język angielski 206 Jankowiak Marcin Dyżur: 2 piętro 2 zmiana p. B. Bogaczyk
5 Pilska Kamilla 2TRO|tech org rekl Pracownia sprzedaży 206 Bogaczyk Bożena  
6 Pilska Kamilla 3TRO|tech org rekl Organizacja i techniki reklamy - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Pilska Kamilla 3TRO|tech org rekl Pracownia kampanii reklamowej - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pilska Kamilla 3TRO|tech org rekl Pracownia kampanii reklamowej - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Uczniowie przychodzą później Dyżur: 1 piętro 7.45-8.00 p. D. Sobocińska
2 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 110 Ossowska Agnieszka  
3 Tomaś Alicja 3BS Język niemiecki zaw. biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
4 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
5 Tomaś Alicja 3TRO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
7 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Włudarczyk Wiesław 1BS Podstawy rolnictwa - Uczniowie przychodzą później  
2 - 6 Włudarczyk Wiesław 2TRO|gr. 1 Pracownia techniki rolniczej   Przyszlak Jan  

30.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne Uczniowie przychodzą później  
2 Błachaniec Mariusz 4THO|DZ Wychowanie fizyczne Stachowicz Milena  
3 Błachaniec Mariusz 2THŻ|DZ Wychowanie do życia w rodzinie 114 Stupnicka Wioleta  
4 Błachaniec Mariusz 2TRO|CH Wychowanie do życia w rodzinie 204 Stupnicka Wioleta  
5 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
6 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Wychowanie fizyczne 111 Zastępstwo p. A. Sadko - podst. przeds., z 1 gl. w poniedziałek 23.02.2020
7 Błachaniec Mariusz 3THŻ|DZ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
8 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie fizyczne 23 Zastępstwo p. K. Kowalska - historia, z 5 gl.
3 Gralak Arkadiusz 2THŻ|CH Wychowanie do życia w rodzinie 114 Stupnicka Wioleta Dyżur: teren szkoły 2 zmiana p. W. Pabian
4 Gralak Arkadiusz 2TRO|DZ Wychowanie do życia w rodzinie 204 Stupnicka Wioleta  
5 Gralak Arkadiusz 4TŻ|gr. 1 Wychowanie fizyczne 110 Zastępstwo p. A. Ossowska - j. angielski, z 7 gl.
5 Gralak Arkadiusz 4TŻ|gr. 2 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Gralak Arkadiusz 4TŻ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Gralak Arkadiusz 3THŻ|CH Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
8 Gralak Arkadiusz 4TR Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niemiecki język niemiecki zawodowy - Uczniowie przychodzą później Dyżur: parter 1 zmiana p. D. Sobocińska
2 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
3 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
4 Tomaś Alicja 3THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
5 Tomaś Alicja 3THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Stachowicz Milena  
6 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Włudarczyk Wiesław 1THR|t.rolnik Technika w rolnictwie 102 Werda Katarzyna  
2 Włudarczyk Wiesław 2TRO|t.rolnik Technika w rolnictwie ws Werda Katarzyna  
3 Włudarczyk Wiesław 2TRO|t.rolnik Przepisy ruch drogowego biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
1 Zatoński Marcin 2THŻ|t.żywiugas Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii - Uczniowie przychodzą później  
2 - 6 Zatoński Marcin 3BS|gr. 1 Obsługa techn…. ws Horżaniecki Zbigniew  

29.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi  
1 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy Podstawy reklamy - Uczniowie przychodzą później    
2 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy Podstawy reklamy 206 Zastępstwo p. D. Sobocińska – j. angielski w reklamie, z 8 gl w piątek  
4 Jakubiec Małgorzata 3THŻ|gr. II Usługi dod. w hotelarstwie 206 Wieczorek Agnieszka    
5 Jakubiec Małgorzata 3THŻ|gr. II Matematyka 112                       Stykowski Stanisław    
2 Muszyńska Anna 1THR|t.rolnik Wychowanie do życia w rodzinie 211 Stupnicka Wioleta    
3 Muszyńska Anna 1TRŻ|t.rolnik Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta    
4 Muszyńska Anna 3TRO|gr. I Pracownia produkcji rolniczej 105 Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece  
5 Muszyńska Anna 3TRO|gr. I Pracownia produkcji rolniczej 105 Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece  
1 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika    
2 Tomaś Alicja 3TRO|gr. 2 Język angielski zawodowy 107 Jankowiak Marcin    
3 Tomaś Alicja 1TRŻ|t.żywiugas Wychowanie do życia w rodzinie 108 Stupnicka Wioleta    
4 - 5 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 110 Ossowska Agnieszka    
7 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. zaw. język niemiecki zawodowy - Uczniowie zwolnieni do domu    
1 Warcholińska Jolanta 4TŻ Chemia - Uczniowie przychodzą później    
2 - 3 Warcholińska Jolanta 3THŻ|t.hotel Obsługa konsumenta - Uczniowie przychodzą później    
4 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. I Usługi dodatkowe w hotelarstwie 6i Wieczorek Agnieszka    
5 Warcholińska Jolanta 3THŻ|gr. I Matematyka 112 Stykowski Stanisław    
1 Werda Katarzyna 1THR WDŻ 105 Stupnicka Wioleta Dyżur: parter 8.45 – 10.35 p. D. Sobocińska
2 Werda Katarzyna 3TRO|tech rol Język angielski 110 Ossowska Agnieszka  
3 Werda Katarzyna 1THR|t.rolnik Produkcja zwierzęca biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
4 Werda Katarzyna 3TRO|gr. II Prac. produkcji rolniczej biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
5 Werda Katarzyna 3TRO|gr. II Prac. produkcji rolniczej biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
1 Włudarczyk Wiesław 1BS Przepisy r. drogowego - Uczniowie przychodzą później  
2 Włudarczyk Wiesław 3BS|gr. 1 Obsł. tech…. ws Baryła Henryk  
2 Włudarczyk Wiesław 3BS|gr. 2 Maszyny rolnicze ws Zastępstwo p. H. Baryła - połączy
3 Włudarczyk Wiesław 3TRO|tech rol Język niemiecki 109 Obrocka Monika  

28.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Gierczak Małgorzata 1THR|t.rolnik rozszerzona biologia 110 Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne
6 Gierczak Małgorzata 1THR biologia 105 Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
1 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Techn. gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Uczniowie przychodzą później Dyżur: 1 piętro 7.45-8.00  p. D. Sobocińska
2 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 108 Ossowska Agnieszka  
3 Tomaś Alicja 3BS Wychowanie do życia w rodzinie 108 Stupnicka Wioleta  
4 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
5 Tomaś Alicja 3TRO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
7 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Włudarczyk Wiesław 1BS Podstawy rolnictwa ws Uczniowie przychodzą później Dyżur: warsztaty - p. J. Przyszlak
2 - 6 Włudarczyk Wiesław 2TRO|gr. 2 Pracownia techniki rolniczej   Przyszlak Jan  

27.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niemiecki język niemiecki zawodowy - Uczniowie przychodzą później  
2 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
3 Tomaś Alicja 1TRŻ|t.żywiugas Podstawy gastronomii 108 Stachowicz Milena  
4 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
5 Tomaś Alicja 1TRŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
6 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
7 Tomaś Alicja 1TRŻ Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Tomaś Alicja 3TRO|gr. 2 język niemiecki zawodowy - Uczniowie zwolnieni do domu  

24.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Muszyńska Anna 1TRŻ|t.rolnik Produkcja roślinna 105- Uczniowie przychodzą później Dyżur: 1 piętro 2 zmiana:          p. A. Ossowska
3 Muszyńska Anna 1THR|t.rolnik Produkcja roślinna biblioteka Zychowicz Dorota zajęcia w bibliotece
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. pocz A Język niemiecki 108 Obrocka Monika Dyżur: 1 piętro 10.35-12.25      p. D. Sobocińska
2 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
3 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
5 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. zaw. Język angielski zaw. 107 Jankowiak Marcin  
5 Zawierucha Karolina 1BS|BSG Fizyka 102 Zastępstwo p. W. Pabian - religia, z 6 gl.
6 Zawierucha Karolina 1TRŻ Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta Dyżur: parter od 11.30              p. M. Wester
7 Zawierucha Karolina 1TRH Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu  

23.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Muszyńska Anna 2TRO|t.rolnik Produkcja roślinna 105 Uczniowie przychodzą później  
3 - 7 Muszyńska Anna 1TRŻ|t.rolnik Pracownia produkcji rolniczej 105 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niemiecki język niemiecki zawodowy 108 Uczniowie przychodzą później Dyżur: parter 1 zmiana p. D. Sobocińska
2 - 3 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
4 Tomaś Alicja 3THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
5 Tomaś Alicja 3THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Stachowicz Milena  
6 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki 108- Uczniowie zwolnieni do domu  

22.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Paluch Aneta 2THŻ Zajęcia z wychowawcą - Uczniowie przychodzą później Dyżur: 2 piętro 1 zmiana                p. R. Horżaniecki
2 Paluch Aneta 4THO|tech hotel Matematyka 112 Stykowski Stanisław  
4 Paluch Aneta 2THŻ Wychowanie do życia w rodzinie 209 Stupnicka Wioleta  
5 Paluch Aneta 2THŻ Wychowanie do życia w rodzinie 209 Stupnicka Wioleta  
7 Paluch Aneta 4TR Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
2 Tomaś Alicja 3TRO|gr. 2 Język niemiecki zaw. 107 Jankowiak Marcin  
3 Tomaś Alicja 1TRŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece
4 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 110 Ossowska Agnieszka  
5 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 110 Ossowska Agnieszka  
7 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. zaw. język niemiecki zaw. - Uczniowie zwolnieni do domu  

21.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Gierczak Małgorzata 1THR|t.rolnik rozszerzona biologia biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
6 Gierczak Małgorzata 1THR Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Techn. gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Uczniowie przychodzą później Dyżur: 1 piętro 7.45-8.00 –       p. D. Sobocińska
2 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 110 Ossowska Agnieszka  
3 Tomaś Alicja 3BS Wychowanie do życia w rodzinie 108 Stupnicka Wioleta  
4 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 211 Jakubiec Małgorzata opieka nad grupą
5 Tomaś Alicja 3TRO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
7 - 8 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Zatoński Marcin 1TRŻ|t.żywiugas Bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece
4 Zatoński Marcin 1BS Wychowanie do życia w rodzinie 209 Stupnicka Wioleta Dyżur: 2 piętro 10.25-10.35        p. M. Jakubiec
5 Zatoński Marcin 2THŻ|t.żywiugas Wyp. i zasady bezp.       w gastronomii 209 Jakubiec Małgorzata opieka nad grupą
6 Zatoński Marcin 1BS|BSG Podstawy techniki rolniczej 209 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Zatoński Marcin 1BS|BSP Podstawy techniki rolniczej 209 Zastępstwo p. W. Pabian - religia, z 7 g.l.
2 Zygmunt Dorota 1BS|BSG Geografia 26 Jakubiel Elżbieta zajęcia w bibliotece

16.01.2020

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi  
1 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później    
2 Błachaniec Mariusz 4THO|DZ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece  
3 Błachaniec Mariusz 2THŻ|DZ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena    
4 Błachaniec Mariusz 2TRO|t.rolnik Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece  
4 Błachaniec Mariusz 2TRO|tech org rekl Wychowanie fizyczne 206 Zastępstwo p. K. Pilska - prac. marketingu, z 1 gl  
5 - 6 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
2 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie fizyczne 23 Zastępstwo p. K. Kowalska - historia, z 5 gl.  
3 Gralak Arkadiusz 2THŻ|CH Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece  
5 Gralak Arkadiusz 4TŻ Język angielski 107 Jankowiak Marcin    
6 Gralak Arkadiusz 4TŻ Wychowanie fizyczne 108 Zastępstwo

p. A. Tomaś - j. niemiecki /

p. A. Ossowska - j. angielski, z 7 gl.

 
7 Gralak Arkadiusz 3THŻ|t.hotel Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia w bibliotece  
7 Gralak Arkadiusz 3THŻ|t.żywiugas Wychowanie fizyczne 4i Zastępstwo p. J. Warcholińska - chemia, z 8 gl. we wtorek 21.01.2020  
8 Gralak Arkadiusz 4TR Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 Horżaniecki Ryszard 1BS|BSP Informatyka - Uczniowie zwolnieni do domu    
1 Stachowicz Milena 1TRH|t.hotel Org.pr. służby pięter - Uczniowie przychodzą później    
2 Stachowicz Milena 4THO|CH Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena    
3 Stachowicz Milena 1THR|t.hotel Wychowanie fizyczne 26 Zastępstwo p. D. Zygmunt - geografia, z 5 gl  
4 Stachowicz Milena 1THR|t.hotel Org. usług gastr. w hot. - Uczniowie zwolnieni do domu  
6 - 8 Stachowicz Milena 1THR|t.hotel Prac. org. pracy w hot. - Uczniowie zwolnieni do domu  

14.01.2020

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

6

Horżaniecki Ryszard

3THŻ|gr. I

Pracownia obsługi informatycznej

Uczniowie zwolnieni do domu

7

Horżaniecki Ryszard

3THŻ|gr. I

Pracownia obsługi informatycznej

Uczniowie zwolnieni do domu

8

Horżaniecki Ryszard

1TRI|gr. 2

Informatyka

Uczniowie zwolnieni do domu

1

Idkowiak Sylwia

3TRO

Język polski

Uczniowie przychodzą później

2

Idkowiak Sylwia

4THO

Język polski

114

Zastępstwo

p. M. Jankowiaki- j.angielski, z 8 gl  /

 p. A. Tomaś - j. niemiecki, z 8 gl.

3

Idkowiak Sylwia

1TRH

Wiedza o kulturze

114

Sobocińska Daniela

4

Idkowiak Sylwia

3THŻ|t.hotel

Obsługa konsumenta

114

Warcholińska Jolanta

4

Idkowiak Sylwia

3THŻ|t.żywiugas

Język polski

114

Zastępstwo

p. J. Warcholińska chemia, z 8 gl.

6

Idkowiak Sylwia

4THO

Język polski

114

Bogaczyk Bożena

zajęcia w bibliotece

7

Idkowiak Sylwia

3BS

Język polski

Uczniowie zwolnieni do domu

3

Jankiewicz-Kotomska Wioletta

1TRI

Geografia

105

Zygmunt Dorota

4

Jankiewicz-Kotomska Wioletta

1TRŻ

Biologia

105

Zastępstwo

p. D. Sobocińska - wiedza o kulturze, z 1 gl

5

Jankiewicz-Kotomska Wioletta

1TRI

Biologia

105

Bogaczyk Bożena

zajęcia w bibliotece

2

Pabian Władysław

1TRH|t.hotel

Religia

211

Jakubiec Małgorzata

opieka nad grupą

2

Pabian Władysław

1TRH|t.reklamy

Religia

211

Zastępstwo

p. M. Jakubiec - przekaz i komunikat w reklamie, z 6 gl.

3

Pabian Władysław

1BS|BSG

Matematyka

26

Stykowski Stanisław

4

Pabian Władysław

3BS

Język niemiecki

102

Pilska Kamilla

5

Pabian Władysław

1TRH

Język angielski

102

Sobocińska Daniela

6

Pabian Władysław

1TRŻ

Język angielski

102

Sobocińska Daniela

7

Pabian Władysław

1BS|BSP

Religia

Uczniowie zwolnieni do domu

8

Pabian Władysław

1THR

Religia

Uczniowie zwolnieni do domu

1

Stachowicz Milena

1THR|t.hotel

Wychowanie fizyczne

Uczniowie przychodzą później

2

Stachowicz Milena

1THR|t.hotel

Wychowanie fizyczne

Uczniowie przychodzą później

3

Stachowicz Milena

4THO|CH

Wychowanie fizyczne

Błachaniec Mariusz

4

Stachowicz Milena

4TŻ

Język angielski

111

Ossowska Agnieszka

6

Stachowicz Milena

3THŻ|t.żywiugas

Organizacja produkcji gastronomicznej

Uczniowie zwolnieni do domu

7

Stachowicz Milena

3THŻ|t.żywiugas

Usługi gastronomiczne

Uczniowie zwolnieni do domu

20.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Błachaniec Mariusz 3THŻ|DZ Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Horżaniecki Ryszard 1THR|gr. 1 Informatyka - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Paluch Aneta 2THŻ Wigilia klasowa - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. pocz A Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później  
2 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język polski 114 Idkowiak Sylwia  
3 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
5 Zygmunt Dorota 3THŻ|t.hotel Pracownia hotelarska 6i Wieczorek Agnieszka  

19.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
3 - 7 Gierczak Małgorzata 1TRŻ|t.żywiugas Pracownia technologii gastronomicznej - Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Horżaniecki Ryszard 1TRI|t.infor. Montaż i eksploatacja urządzeń techniki komputerowej sg Zastępstwo p. M. Błachaniec - w-f, z 8 gl
7 Horżaniecki Ryszard 1BS|BSP Informatyka 202 Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Idkowiak Sylwia 1BS|BSP Wychowanie do życia w rodzinie 114 Stupnicka Wioleta Dyżur: 1 piętro 2 zmiana p. A. Ossowska
5 Idkowiak Sylwia 4THO|j. ang. kont. A Język polski 107 Zastępstwo p. M. Jankowiak - j. angielski, z 6 gl.
5 Idkowiak Sylwia 4THO|j. niem. kont A Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
6 - 7 Idkowiak Sylwia 3TRO|tech rol Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Idkowiak Sylwia 3THŻ Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Pabian Władysław 3BS|gr. 1 Obsługa tech… warsztaty Horżaniecki Zbigniew  
1 Pabian Władysław 3BS|gr. 2 Religia warsztaty Zastępstwo p. Z. Horżaniecki - z 6 gl.
2 Pabian Władysław 3TRO|tech org rekl Religia - Uczniowie przychodzą później  
2 Pabian Władysław 3TRO|tech rol Religia biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
3 Pabian Władysław 4TŻ Religia biblioteka Zychowicz Dorota zajęcia biblioteczne
4 Pabian Władysław 2THŻ Religia biblioteka Zychowicz Dorota zajęcia biblioteczne
5 Pabian Władysław 4TR Religia biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
6 Pabian Władysław 4TR Religia sg Zastępstwo p. A. Gralak - w-f, z 8 gl.
7 Pabian Władysław 1TRI Religia - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niemiecki język niemiecki zawodowy - Uczniowie przychodzą później Dyżur: parter 1 zmiana    p. D. Sobocińska
2 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
3 Tomaś Alicja 3THŻ|j. niem. kont A Pracownia technologii gastronomicznej 6i Wieczorek Agnieszka  
4 - 5 Tomaś Alicja 3THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 6i Wieczorek Agnieszka  
6 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki - Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Wieczorek Agnieszka 1TRH|t.hotel Podstawy hotelarstwa biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne

18.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 - 5 Gierczak Małgorzata 3THŻ|t.żywiugas Pracownia gastronomiczna 3i Warcholińska Jolanta  
7 Gierczak Małgorzata 1THR Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Pabian Władysław 1BS|BSP Religia biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
4 Pabian Władysław 4THO Religia biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne
5 Pabian Władysław 1TRŻ Religia 112 Zastępstwo

p. S. Stykowski -

matematyka, z 7 gl. w piątek 20.12.2019

6 Pabian Władysław 2THŻ|j. ang. zaw. Religia biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
6 Pabian Władysław 2THŻ|j. niem. zaw. Religia - Uczniowie zwolnieni do domu Dyżur: internat 2 zmiana                        p. A. Wieczorek
6 Pabian Władysław 2THŻ|t.hotel Religia - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Pabian Władysław 3THŻ|CH Religia 6i Zastępstwo p. A. Gralak - w-f, z 8 gl.
7 Pabian Władysław 3THŻ|DZ Religia 6i Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pabian Władysław 1THR Religia - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Stykowski Stanisław 4THO|tech org rekl Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki - Uczniowie przychodzą później  
2 Tomaś Alicja 3TRO|gr. 2 język angielski zawodowy 108 Jankowiak Marcin  
3 Tomaś Alicja 1TRŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna 108 Muszyńska Anna opieka nad grupą
4 - 5 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język angielski 110 Ossowska Agnieszka  
7 Tomaś Alicja 2THŻ|j. niem. zaw. język niemiecki zawodowy - Uczniowie zwolnieni do domu  

17.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
4 Gierczak Małgorzata 1THR|t.rolnik rozszerzona biologia 110 Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne
6 Gierczak Małgorzata 1THR Geografia 105 Zygmunt Dorota  
2 Pabian Władysław 1TRH Religia 211 Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne
3 Pabian Władysław 1BS|BSG Geografia 26 Zygmunt Dorota  
4 Pabian Władysław 3BS język niemiecki zawodowy 102 Pilska Kamilla  
5 Pabian Władysław 1TRH Język polski 102 Idkowiak Sylwia  
6 Pabian Władysław 1TRŻ Biologia 102 Jankiewicz-Kotomska Wioletta  
7 Pabian Władysław 1BS|BSP Religia 102 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Pabian Władysław 1THR Religia 102 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Uczniowie przychodzą później Dyżur: I pietro I zmiana -p. S. Stykowski
2 Tomaś Alicja 4TŻ|gr. 2 Język niemiecki 108 Pilska Kamilla  
3 Tomaś Alicja 3BS język niemiecki zawodowy 108 Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne
4 Tomaś Alicja 2THŻ|t.żywiugas Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 108 Warcholińska Jolanta  
5 Tomaś Alicja 3TRO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Obrocka Monika  
7 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Tomaś Alicja 4THO|j. niem. kont A Język niemiecki 108 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

16.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi Dyżur
1 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie do życia w rodzinie 23 Stupnicka Wioleta    
2 Gralak Arkadiusz 1THR|t.rolnik Wychowanie fizyczne 211 Jakubiec Małgorzata opieka nad klasą (za 2 TRO)
4 Gralak Arkadiusz 3TRO|CH Wychowanie fizyczne sg Błachaniec Mariusz    
5 Gralak Arkadiusz 4TŻ Matematyka 112 Stykowski Stanisław za 2 TRO
2 Muszyńska Anna 3TRO|tech rol Produkcja zwierzęca 105 Werda Katarzyna za 2 TRO

Parter, 2 zmiana:

p. K. Kowalska

6 Muszyńska Anna 3TRO|tech rol Język polski 105 Wester Małgorzata za 2 TRO

13.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Wester Małgorzata 4TR|j. ang. kont. A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
2 Wester Małgorzata 4TR|j. niem. kont A Język angielski 108 Tomaś Alicja  
3 Wester Małgorzata 4TŻ Język polski 114 Zastępstwo p. W. Pabian - religia, z 7 gl.
4 Wester Małgorzata 1THR Język polski 105 Zastępstwo p. M. Gierczak - biologia ze środy 11.12.2019

11.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
6 Gierczak Małgorzata 1THR Biologia 23 Zastępstwo p. M. Wester - j. polski, z 7 gl.
6 Sobocińska Daniela 1TRH|t.hotel Wiedza o kulturze 26 Zastępstwo p. A. Wieczorek - usł. dod. w hot., z 8 gl
6 Sobocińska Daniela 1TRH|t.reklamy Wiedza o kulturze - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Zatoński Marcin 1BS Podstawy techniki rolniczej - Uczniowie przychodzą później  
2 Zatoński Marcin 1BS Język polski 111 Wester Małgorzata za 4 TŻ
3-5 Zatoński Marcin 3BS|gr. 1 Obsługa tech.   Baryła Henryk Dyżur: warsztaty – p. H. Baryła
6 - 7 Zatoński Marcin 3BS|gr. 1 Obsługa tech.   Uczniowie zwolnieni do domu  

6.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi Dyżur
1 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy Przekaz i komunikat w reklamie 211 Zastępstwo p. M. Błachaniec - w-f, z 7 gl

2 piętro 1 zmiana

p. D. Sobocińska

2 Jakubiec Małgorzata 1TRH|t.reklamy Podstawy reklamy biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
4 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy Przekaz i komunikat w reklamie 211 Zastępstwo p. K. Pilska - kreacja w reklamie, z 6 gl.
5 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy Przekaz i komunikat w reklamie biblioteka Zychowicz Dorota zajęcia biblioteczne
6 Jakubiec Małgorzata 1TRH|t.reklamy Przekaz i komunikat w reklamie 211 Zastępstwo p. K. Pilska - kreacja w reklamie, z 8 gl

5.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
2 Błachaniec Mariusz 4THO|DZ Wychowanie fizyczne   Stachowicz Milena  
3 Błachaniec Mariusz 2THŻ|DZ Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
4 Błachaniec Mariusz 2TRO|CH Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
5 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
7 Błachaniec Mariusz 3THŻ|t.hotel Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Błachaniec Mariusz 3THŻ|t.żywiugas Wychowanie fizyczne 4i Zastępstwo p. J. Warcholińska chemia, z 8 gl
8 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
3 - 7 Gierczak Małgorzata 1TRŻ|t.żywiugas Pracownia technologii gastronomicznej 3i Uczniowie zwolnieni do domu Dyżur: internat 10.35 – 10.45        p. A. Wieczorek
1 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta Dyżur: teren szkoły 2 zmiana        p. W. Pabian
3 Gralak Arkadiusz 2THŻ|CH Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
4 Gralak Arkadiusz 2TRO|DZ Wychowanie do życia w rodzinie 105 Stupnicka Wioleta  
5 Gralak Arkadiusz 4TŻ Wychowanie fizyczne 209 Zastępstwo

p. W. Pabian - religia, z 7

gl. w piątek 6.12.2019

6 Gralak Arkadiusz 4TŻ Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
1 Jakubiec Małgorzata 1TRH|t.reklamy Przekaz i komunikat w reklamie 211 Bogaczyk Bożena Dyżur: 2 piętro od 11.30        p. K. Pilska
2 Jakubiec Małgorzata 1TRH|t.reklamy Przekaz i komunikat w reklamie 211 Bogaczyk Bożena  
3 Jakubiec Małgorzata 1TRH|t.reklamy Produkcja reklamy 202 Bogaczyk Bożena  
4 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy Podstawy reklamy 211 Pilska Kamilla  
5 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy

Język angielski w reklamie

Język angielski w reklamie

211 Sobocińska Daniela  
6 Jakubiec Małgorzata 1TRI|t.reklamy 211 Sobocińska Daniela  
7 Jakubiec Małgorzata 2TRO|tech org rekl Sprzedaż w reklamie - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Obrocka Monika 4THO|j. niem. zaw. język niemiecki zawodowy - Uczniowie przychodzą później  
2 Obrocka Monika 3THŻ|j. niem. pocz A Język niemiecki 108 Tomaś Alicja  
3 Obrocka Monika 3THŻ|j. niem. pocz A Język niemiecki 108 Tomaś Alicja  

4.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi  
1 Jakubiec Małgorzata 2TRO|tech org rekl Mark. w dział. reklamowej - Uczniowie przychodzą później    
4 - 5 Jakubiec Małgorzata 3THŻ|gr. II Prac. obsługi konsumenta 4i Warcholińska Jolanta    
6 - 7 Jakubiec Małgorzata 3TRO|tech org rekl Elementy prawa, etyki i - Uczniowie zwolnieni do domu    
1 Muszyńska Anna 1THR|t.rolnik Produkcja roślinna - Uczniowie przychodzą później Dyżur: parter 1 zmiana p. D. Sobocińska  
2 Muszyńska Anna 3TRO|tech rol język niemiecki zawodowy 23 Kowalska Katarzyna opieka na d grupą (za 2 THŻ)  
3 Muszyńska Anna 1TRŻ|t.rolnik Wychowanie fizyczne sg Gralak Arkadiusz za 2 THŻ  
4 - 8 Muszyńska Anna 3TRO|gr. I Prac. produkcji rolniczej - Uczniowie zwolnieni do domu    
4 Pabian Władysław 1TRI WDŻ 105 Stupnicka Wioleta    
2 Paluch Aneta 3BS|gr. 1 Użytk. pojazdów… ws Baryła Henryk    
2 Paluch Aneta 3BS|gr. 2 Matematyka ws Zastępstwo p. H. Baryła - zaj. prakt., z 7 gl.  
6 Paluch Aneta 4TR Matematyka - Uczniowie zwolnieni do domu    
1 Pilska Kamilla 1TRI|t.reklamy Strategia w reklamie - Uczniowie przychodzą później Dyżur: 2 piętro 2 zmiana p. R. Horżaniecki
2 Pilska Kamilla 1TRI|t.reklamy Kreacja w reklamie 105 Zastępstwo p. D. Sobocińska - j. ang.w reklamie, z 1 gl w czwartek 5.12.2019
3 Pilska Kamilla 4THO|tech org rekl Wychowanie fizyczne sg Błachaniec Mariusz  
4 Pilska Kamilla 1TRH|t.reklamy Kreacja w reklamie biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne
5 Pilska Kamilla 4TR|j. niem. kont A Język angielski 107 Jankowiak Marcin  
6 - 8 Pilska Kamilla 4THO|tech org rekl Pracownia kampanii reklamowej - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 - 2 Werda Katarzyna 4TR Org. prod. zwierzęcej sg Zastępstwo p. A. Gralak - w-f, z 8 gl.
3 Werda Katarzyna 1THR WDŻ 102 Stupnicka Wioleta  
4 - 8 Werda Katarzyna 3TRO|gr. II Prac. produkcji rolniczej 102 Uczniowie zwolnieni do domu  

3.12.2019

Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi  
3 Błachaniec Mariusz 3BS Wychowanie fizyczne 202 Zastępstwo

p. R. Horżaniecki - wyk.

komp., z 8 gl. w czwartek,

5.12.2019

 
4 Błachaniec Mariusz 3TRO|DZ Język niemiecki 108 Tomaś Alicja  
5 Błachaniec Mariusz 1BS|BSP Wychowanie fizyczne biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne  
6 Błachaniec Mariusz 4THO|DZ Wychowanie fizyczne sg Stachowicz Milena  
7 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Błachaniec Mariusz 1TRI|gr. 1 Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
4 Gierczak Małgorzata 1THR|t.rolnik rozszerzona biologia biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne  
6 Gierczak Małgorzata 1THR Biologia 25 Zastępstwo p. M. Wester, j./ polski, z 7 gl.  
2 Gralak Arkadiusz 4TR Wychowanie fizyczne - Uczniowie przychodzą później  
3 Gralak Arkadiusz 1THR|t.rolnik Geografia 26 Zygmunt Dorota  
4 Gralak Arkadiusz 3TRO|CH Język niemiecki 108 Tomaś Alicja  
5 Gralak Arkadiusz 1BS|BSG Wychowanie fizyczne biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne  
6 Gralak Arkadiusz 1TRH|t.hotel Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Muszyńska Anna 4TR Organizacja produkcji roślinnej - Uczniowie przychodzą później  
2 Muszyńska Anna 2TRO|t.rolnik Produkcja roślinna - Uczniowie przychodzą później  
3 - 7 Muszyńska Anna 4TR|gr. 2 Pracownia organizacji produkcji rolniczej 102 Werda Katarzyna  
1 Wieczorek Agnieszka 2THŻ|t.hotel Działalność recepcji - Uczniowie przychodzą później Dyżur: internat 2 zmiana p. J. Warcholińska
2 Wieczorek Agnieszka 2THŻ|t.hotel Działalność recepcji - Uczniowie przychodzą później
3 Wieczorek Agnieszka 3THŻ|t.hotel Usługi dodatkowe w hotelarstwie 6i Stachowicz Milena opieka nad grupą
4 Wieczorek Agnieszka 1THR|t.hotel Podstawy hotelarstwa biblioteka Bogaczyk Bożena zajęcia biblioteczne
5 Wieczorek Agnieszka 1THR|t.hotel Podstawy hotelarstwa biblioteka Jakubiel Elżbieta zajęcia biblioteczne