KONSULTACJE

 

PLAN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

rok szkolny 2022/2023

 
Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot Dzień Godzina Nr gabinetu
1       

Banaś Anna

biblioteka

środa 13:00-13:45 18
2       

Baryła Henryk

zajęcia praktyczne

piątek 13:15-14:00 warsztaty
3       

Błachaniec Mariusz

w-f

wtorek 14:05-14:50 10
4       

Bogaczyk Bożena

biblioteka

poniedziałek 14:15-15:00 207
5       

Ćmikiewicz Robert

zajęcia praktyczne

poniedziałek 8:00-8:45 warsztaty
6       

Gierczak Małgorzata

przedmioty gastronomiczne, hotelarskie, fizyka, biologia czwartek 14:50-15:35 6i
7       

Gralak Arkadiusz

w-f

poniedziałek 15:00-15:45 10
8       

Grelewicz Gabriela

język niemiecki

czwartek 10:45-11:30 109
9       

Horżaniecka Aneta

informatyka

poniedziałek

środa

piątek

7:45-8:00 204
10   

Horżaniecki Ryszard

informatyka

środa 11:35-12:20 204
11   

Horżaniecki Zbigniew

zajęcia praktyczne

poniedziałek 8:00-8:45 warsztaty
12   

Idkowiak Sylwia

język polski

czwartek 13:15-14:00 114
13   

Jakubiec Małgorzata

przedmioty zawodowe reklama

środa 11:35-12:20 pokój nauczycielski
14   

Jankiewicz-Kotomska

Wioletta

biologia

czwartek 14:05-14:50 209 lub 105
15   

Jankowiak Marcin

język angielski

czwartek 8:50-9:35 211
16   

Jaśniewska Elżbieta

przedmioty gastronomiczne, hotelarskie

czwartek 14:50-15:35 5i
17   

Kącka Małgorzata

zajęcia rewalidacyjne

piątek 15:00-15:45 pokój nauczycielski
18   

Kowalska Katarzyna

historia

czwartek 11:35-12:20 23
19   

Muszyńska Anna

produkcja roślinna

środa 13:15-14:00 105
20   

Ossowska Agnieszka

język angielski

czwartek 13:15-14:00 110
Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot Dzień Godzina Nr gabinetu
21   

Oszustowicz Andrzej

nauka jazdy

wtorek 14:00-14:45 warsztaty
22   

Pabian Władysław

religia

czwartek 8:50-9:35 25
23   

Paluch Aneta

matematyka

internat

poniedziałek 10:45-11:30 pokój nauczycielski
24   

Pilska Kamilla

przedmioty zawodowe reklama, język niemiecki

wtorek 14:05-14:50 206
25   

Przyszlak Jan

zajęcia praktyczne

czwartek 14:00-14:45 warsztaty
26   

Ratajczyk Katarzyna

psycholog

czwartek 16:30-17:15 8i
27   

Sadko Andrzej

EDB  internat

poniedziałek 14:00-14:45 internat
28   

Sobocińska Daniela

język angielski

wtorek 11:35-12:20 107
29   

Stupnicka Wioleta

pedagog szkolny

wtorek 13:00-13:45 4
30   

Stykowski Stanisław

matematyka

środa 12:25-13:10 112
31   

Tarka Dariusz

internat

poniedziałek 8:00-8:45 internat
32   

Tomaś Alicja

język niemiecki, przedmioty zawodowe

piątek 12:25-13:10 108
33   

Warcholińska Jolanta

przedmioty gastronomiczne, hotelarskie, chemia czwartek 14:50-15:35 6i
34   

Werda Katarzyna

produkcja zwierzęca

wtorek 8:50-9:35 102
35   

Wester Małgorzata

język polski

środa 14:00-14:45 25
36   

Zatoński Marcin

przedmioty zawodowe rolnicze

poniedziałek 8:00-8:45 warsztaty
37   

Zator-Skórska Joanna

plastyka internat

piątek 14:15-15:00 16
38   

Zychowicz Dorota

biblioteka czwartek 14:15-15:00 207
39   

Zygmunt Dorota

geografia

piątek 10:45-11:30 26
 

 

UWAGA !


W sprawach pilnych prosimy o kontakt na poniższe numery telefonów:

796 181 269 – dyrektor szkoły
664 728 670 – sprawy wychowawcze


GODZINY ROZPOCZĘCIA LEKCJI

1 lekcja: 08.00 - 08.45
2 lekcja: 08.50 - 09.35
3 lekcja: 09.40 - 10.25
4 lekcja: 10.45 - 11.30
5 lekcja: 11.35 - 12.20
6 lekcja: 12.25 - 13.10
7 lekcja: 13.15 - 14.00
8 lekcja: 14.05 - 14.50

INSTYTUCJE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

dodr oke logo cke logo dodr mrirw logo men logo dodr logo frse logo gmina strzelin logo koweziu logo