Jasełka w internacie
 
Atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia panuje także w internacie. Mieszkańcy zaprezentowali dla gości jasełka, a później przyszedł czas na składanie życzeń przy łamaniu się opłatkiem i kolację wigilijną.