Wybory Samorządu Internatu
W ubiegłym tygodniu odbyły się wybory Samorządu Internatu. Mieszkańcy wybrali swoich przedstawicieli w następującym składzie:
Daniel Cebula – przewodniczący
Kacper Nowak – zastępca przewodniczącego
Błażej Bedri – skarbnik
Ziemowit Szopiński – sekretarz
Gratulujemy i jednocześnie życzymy owocnej współpracy w realizacji ciekawych pomysłów.