INTERNAT

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE W INTERNACIE 2023

W dniu 3 października br. odbyły się zajęcia integracyjne mieszkańców internatu, które w tym roku nosiły nazwę: „ Jesteśmy jedną drużyną internatu”. W sportowej rywalizacji, najmłodsi mieszkańcy zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności w przygotowanych konkursach. Wspólnie z nowoprzybyłymi, w ramach integracji, rywalizowali także starsi koledzy i koleżanki oraz zaproszeni goście. Na zakończenie, zgodnie z wieloletnią tradycją, w obecności dyrekcji szkoły i wychowawców, odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów oraz pasowanie na mieszkańców internatu. Gratulujemy!

WYBORY SAMORZĄDU INTERNATU
 
W dniu 20 września br. odbyły się wybory Samorządu Internatu. Spośród mieszkańców młodzież wybrała następujący skład:
✅Aleksandra Borys – przewodnicząca
✅Sara Karwowska – z-ca przewodniczącej
✅Sara Teneta – sekretarz
✅Hanna Golańska – skarbnik
Gratulujemy wyboru i życzymy realizacji pomysłów. ?
 

Przedwakacyjne ognisko mieszkańców internatu

Letnia pogoda dopisała mieszkańcom internatu w zorganizowaniu ogniska. Po pieczeniu kiełbasek przyszedł czas na gry i zabawy na pobliskim boisku. Długie dni, dobra aura i pozytywne oceny pozwalają młodzieży często przebywać na świeżym powietrzu oraz odliczać czas pozostały do rozpoczęcia upragnionych wakacji.

POŻEGNANIE MIESZKAŃCÓW INTERNATU KOŃCZĄCYCH EDUKACJĘ 2023

Po kilkuletnim pobycie w internacie mieszkańców kończących edukację w naszej szkole odbyło się dla nich pożegnalne spotkanie z młodszymi koleżankami i kolegami oraz zaproszonymi gośćmi. Na tej uroczystości jeszcze raz przedstawiono charakterystykę osobowości przyszłych absolwentów w formie słownych rymowanek wraz z pokazem multimedialnym z pobytu w internacie. Miło wspominano wspólny udział w imprezach, zabawach i wycieczkach. Na koniec spotkania odchodzącym złożono życzenia i wręczono pamiątkowe upominki.1

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w internacie 2023


Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn młodzież zamieszkała w internacie uczciła składając sobie życzenia i obdarowując się wzajemne miłymi upominkami. Pamiętano także o paniach i panach pracujących w internacie. Przy okazji nie zabrakło pamiątkowych zdjęć.

DANE KONTAKTOWE


Tel.: 713923586
Fax.: 713920373
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

GODZINY ROZPOCZĘCIA LEKCJI

1 lekcja: 08.00 - 08.45
2 lekcja: 08.50 - 09.35
3 lekcja: 09.40 - 10.25
4 lekcja: 10.45 - 11.30
5 lekcja: 11.35 - 12.20
6 lekcja: 12.25 - 13.10
7 lekcja: 13.15 - 14.00
8 lekcja: 14.05 - 14.50

INSTYTUCJE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

dodr oke logo cke logo dodr mrirw logo men logo dodr logo frse logo gmina strzelin logo koweziu logo