KADRA

KADRA SZKOŁY

Dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Ludowie Polskim

  • Dyrektor - Anna Banaś
  • Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego - Małgorzata Gierczak

Nauczyciele

Nauczyciele języka polskiego:

  • Sylwia Idkowiak
  • Małgorzata Wester

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Marcin Jankowiak
  • Agnieszka Ossowska
  • Daniela Sobocińska

Nauczyciele języka niemieckiego:

  • Gabriela Grelewicz
  • Monika Obrocka

Nauczyciel historii:

  • Katarzyna Kowalska

Nauczyciele matematyki:

  • Aneta Paluch
  • Stanisław Stykowski

Nauczyciele informatyki:

  • Ryszard Horżaniecki
  • Aneta Horżaniecka
  • Małgorzata Jakubiec

Nauczyciel chemii:

  • Jolanta Warcholińska

Nauczyciel geografii:

  • Dorota Zygmunt

Nauczyciel biologii:

  • Wioletta Jankiewicz-Kotomska

Nauczyciel fizyki:

  • Małgorzata Gierczak
  • Karolina Zawierucha

Nauczyciele podstaw przedsiębiorczości:

  • Andrzej Sadko

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

  • Andrzej Sadko

Nauczyciel religii:

  • Władysław Pabian

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie:

  • Wioleta Stupnicka

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Mariusz Błachaniec
  • Arkadiusz Gralak

Nauczyciel plastyki

  • Aneta Horżaniecka

Nauczyciele kształcący w zawodzie technik hotelarstwa:

  • Małgorzata Gierczak
  • Elżbieta Jaśniewska
  • Jolanta Warcholińska
  • Agnieszka Wieczorek
  • Małgorzata Jakubiec

Nauczyciele kształcący w zawodzie technik organizacji reklamy:

  • Małgorzata Jakubiec
  • Kamila Pilska

Nauczyciele kształcący w zawodzie technik rolnik:

  • Anna Muszyńska
  • Katarzyna Werda
  • Wiesław Włudarczyk
  • Andrzej Sadko
  • Marcin Zatoński

Nauczyciel kształcący w zawodzie technik informatyk:

  • Ryszard Horżaniecki

Nauczyciele kształcący w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych:

  • Małgorzata Gierczak
  • Elżbieta Jaśniewska
  • Jolanta Warcholińska

Nauczyciele kształcący w zawodzie mechanik operator maszyn i urządzeń rolniczych:

  • Henryk Baryła
  • Robert Ćmikiewicz
  • Zbigniew Horżaniecki
  • Jan Przyszlak
  • Wiesław Włudarczyk
  • Marcin Zatoński

Nauczyciel nauki jazdy:

  • Andrzej Oszustowicz

Nauczyciele doradztwa zawodowego:

  • Anna Muszyńska
  • Katarzyna Werda

Nauczyciele kształcący w zawodzie technik rolnik w ramach kursu kwalifikacyjnego:

  • Andrzej Oszustowicz
  • Anna Muszyńska
  • Katarzyna Werda
  • Andrzej Sadko
  • Wiesław Włudarczyk
  • Marcin Zatoński
  • Zbigniew Horżaniecki
  • Andrzej Oszustowicz

Nauczyciele bibliotekarze:

  • Anna Banaś
  • Bożena Bogaczyk
  • Dorota Zychowicz
  • Wioleta Stupnicka

Wychowawcy internatu:

  • Wioletta Jankiewicz-Kotomska
  • Aneta Paluch
  • Jan Przyszlak
  • Sylwia Idkowiak
  • Dorota Zygmunt
  • Dariusz Tarka

Pedagog szkolny:

  • Wioleta Stupnicka

Zajęcia rewalidacyjne:

  • Kamilla Gil
  • Małgorzata Kącka

Pracownicy administracji:

  • Agnieszka Zadrożna – główny księgowy
  • Alicja Woźniak – specjalista ds. kadrowych
  • Jadwiga Michułka – samodzielny referent
  • Anna Kowalczyk – starszy referent ds. adm.-gospod.
  • Lidia Presza – starszy referent ds. płacowych

Pracownicy obsługi:

  • Renata Czajkowska
  • Dorota Gruda
  • Małgorzata Lisowska
  • Wanda Skorupska
  • Wojciech Byrecki
  • Bogusław Jakubiel
  • Anna Łątka
  • Jadwiga Sadko

Stacja Kontroli Pojazdów:

  • Adam Skorupski

Film promujący szkołę

DOŁĄCZ DO NAS

slider1

Obejrzyj film promujący naszą szkołę

slider1

https://drive.google.com/file/d/1SKdkNLftNtcrMESGi42cCWMimXW3pfbO/view?usp=sharing

UWAGA !


W sprawach pilnych prosimy o kontakt na poniższe numery telefonów:

796 181 269 – dyrektor szkoły
605 259 280 – wicedyrektor
664 728 670 – sprawy wychowawcze


GODZINY ROZPOCZĘCIA LEKCJI

1 lekcja: 08.00 - 08.45
2 lekcja: 08.50 - 09.35
3 lekcja: 09.40 - 10.25
4 lekcja: 10.45 - 11.30
5 lekcja: 11.35 - 12.20
6 lekcja: 12.25 - 13.10
7 lekcja: 13.15 - 14.00
8 lekcja: 14.05 - 14.50

INSTYTUCJE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

dodr oke logo cke logo dodr mrirw logo men logo dodr logo frse logo gmina strzelin logo koweziu logo