START
Nasza szkoła
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK INFORMATYK
TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY
TECHNIK ROLNIK
TECHNIK ŻYWIENIA USŁUG GASTRONOMICZNYCH
MECHANIK MOTOCYKLOWY
MECHANIK - OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH

WYNIKI KONKURSU

„ DOOKOŁA ŚWIATA Z JANEM PAWŁEM II”

KLASY I – III

kategoria plastyczna

I miejsce:        Zuzanna Karpińska kl. III – SP Borek Strzeliński

                      Amelia Kazuro kl. I – SP Borek Strzeliński

II miejsce:      Michał Lesiński kl. II SP Borek Strzeliński

III miejsce:    Hanna Kociuba kl. III SP Borek Strzeliński  

                       Wojciech Galiczyński kl. „0” SP nr 5 w Strzelinie

Wyróżnienie: Marcel Szczepankiewicz kl. I SP Borek Strzeliński

                       Milena Klupińska, kl. 3 SP Borek Strzeliński

kategoria literacka

I miejsce:     Dawid Świrski, kl. 1, SP Borek Strzeliński

kategoria muzyczna:           

           I miejsce:      Marta Gajos, kl. 1 SP Borek Strzeliński

            II miejsce:      Barbara Bober, kl. 3, SP Borek Strzeliński

            III miejsce:    Zuzanna Bagińska, kl. 1 SP Borek Strzeliński

           Wyróżnienie: Hanna Żygadło, kl. 1 SP Borek Strzeliński

KLASY IV – VIII

kategoria plastyczna

            I miejsce:     Hanna Ciuruś kl. VIII SP nr 5 w Strzelinie

            II miejsce:     Michał Kurek kl. V SP nr 5 w Strzelinie

                                 Grzegorz Kurek kl. VIII SP nr 5 w Strzelinie

            III miejsce:     Lena Malewska kl. VI SP nr 5 w Strzelinie

             Wyróżnienie: Michał Golińczak kl. V SP Borek Strzeliński

                                     Matylda Truś kl. VII SP Borek Strzeliński

kategoria muzyczna:                                   

               I miejsce:      Mateusz Bagiński, kl. 7 SP Borek Strzeliński

            II miejsce:      Gabriela Piątek, kl. 7 SP Borek Strzeliński

            III miejsce:      Aleksandra Bober, kl. 7 SP Borek Strzeliński

kategoria literacka:                         

             I miejsce:      Bartłomiej Marynowski, kl. 8 SP w Borku Strzelińskim

            II miejsce:      Oskar Płusa, kl. 5, SP w Borku Strzelińskim

            III miejsce:      Mikołaj Plewa, kl. 4 SP w Prusach

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

kategoria plastyczna

            I miejsce: Mikołaj Kwiatkowski – kl. I THR CKZiU w Ludowie Polskim

           II miejsce: Filip Podruczny – kl. I THR CKZiU w Ludowie Polskim

           III miejsce: Danuta Kwiatkowska – kl. I CKZiU w Ludowie Polskim

                                 Natalia Każura – kl. I CKZiU w Ludowie Polskim

kategoria muzyczna:                                  1.

I miejsce: Miłosz Frątkiewicz kl. III TŻ CKZiU w Ludowie Polskim

                 Agnieszka Grabowicz kl. I CKZiU w Ludowie Polskim

kategoria literacka:                         

I miejsce: Magdalena Kałuża, kl. 1 THR CKZiU w Ludowie Polskim

            II miejsce: Klaudia Romanczukiewicz, kl. 3 THO CKZiU w Ludowie Polskim

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane prace!

Nagrody dostarczymy w najbliższym czasie, w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

  

Film promujący szkołę

UWAGA !


W sprawach pilnych prosimy o kontakt na poniższe numery telefonów:

796 181 269 – dyrektor szkoły
605 259 280 – wicedyrektor
664 728 670 – sprawy wychowawcze


UWAGA !


OD 09-12-2018 OBOWIĄZUJĄ NOWE GODZINY ROZPOCZĘCIA LEKCJI

1 lekcja: 08.00 - 08.45
2 lekcja: 08.50 - 09.35
3 lekcja: 09.40 - 10.25
4 lekcja: 10.45 - 11.30
5 lekcja: 11.35 - 12.20
6 lekcja: 12.25 - 13.10
7 lekcja: 13.15 - 14.00
8 lekcja: 14.05 - 14.50

INSTYTUCJE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

dodr oke logo cke logo dodr mrirw logo men logo dodr logo frse logo gmina strzelin logo koweziu logo