START
Nasza szkoła
TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
TECHNIK HOTELARSTWA
TECHNIK INFORMATYK
TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY
TECHNIK ROLNIK
TECHNIK ŻYWIENIA USŁUG GASTRONOMICZNYCH
MECHANIK MOTOCYKLOWY
MECHANIK - OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
To już tradycja naszej szkoły, że 28 października uczniowie klas pierwszych zostają oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ludowie Polskim. W tej uroczystości wzięli udział ważni dla szkoły goście: przedstawiciele organu prowadzącego szkołę : Pan wicestarosta Aleksander Źiółkowski, Pani Małgorzata Stachowiak – inspektor oświaty, przedstawiciele Przedsiębiorstwa Produkcji Ogrodniczej Siechnice oraz Pan Jerzy Wójcik sponsor akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.
Ślubowanie w naszej szkole wiąże się zawsze z obchodami Dnia Patrona szkoły - prof. Tadeusza Konopińskiego. Dla uczniów klas pierwszych jest to postać nieznana, dlatego uczniowie klas „starszych” zaprezentowali krótki program artystyczny przybliżający sylwetkę patrona. Uroczystość ślubowania tradycyjnie przeprowadził pan Stanisław Stykowski.
Był to bardzo wzruszający moment dla całej społeczności szkolnej. Życzymy uczniom klas pierwszych wspaniałych sukcesów, prawdziwych przyjaźni, intelektualnych wyzwań
i realizacji wszystkich marzeń.
Ważnym elementem apelu było wręczenie stypendiów za najlepsze wyniki w kształceniu zawodowym w ramach projektu „Szkolnictwo zawodowe w Powiecie Strzelińskim bliżej rynku pracy II”. Stypendia wręczyli: pani dyrektor Anna Banaś i wicestarosta Powiatu Strzelińskiego pan Aleksander Ziółkowski. Otrzymało je 20 uczniów.
Na zakończenie pani pedagog Wioleta Stupnicka podsumowała akcję „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” i podziękowała panom: Jerzemu i Łukaszowi Wójcikom za wsparcie tej akcji poprzez zakup sprzętu do porządkowania cmentarzy na Kresach.

Film promujący szkołę

UWAGA !


Od września 2019r. CKZiU w Ludowie Polskim zapewni uczniom przejazdy na trasie Strzelin – Ludów Polski i Ludów Polski – Strzelin w przypadku braku dogodnych połączeń wynikających ze stałych rozkładów jazdy.


UWAGA !


OD 09-12-2018 OBOWIĄZUJĄ NOWE GODZINY ROZPOCZĘCIA LEKCJI

1 lekcja: 08.00 - 08.45
2 lekcja: 08.50 - 09.35
3 lekcja: 09.40 - 10.25
4 lekcja: 10.45 - 11.30
5 lekcja: 11.35 - 12.20
6 lekcja: 12.25 - 13.10
7 lekcja: 13.15 - 14.00
8 lekcja: 14.05 - 14.50

INSTYTUCJE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY

dodr oke logo cke logo dodr mrirw logo men logo dodr logo frse logo gmina strzelin logo koweziu logo